پایگاه خبری تحلیلی

آژند دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 1454
بازدید: 1132
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ساعت: 12:44:59 PM

تقدیر از پاکبان فداکار طرقبه مشهد

روز گذشته شهرداری طرقبه طی مراسمی از کارگر خدمات شهری این شهرداری به دلیل پیگیری درمان و نجات سگ آسیب‌دیده تقدیر و تشکر صورت داده است.

پاکبان طرقبه

به گزارش «سرویس حیوانات خانگی» «آژند دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ به نقل از طرقبه نیوز، پس از انتشار عکسی در فضای مجازی که کارگر خدمات شهری طرقبه را در حال انتقال سگ و آزار آن به نمایش گذاشته بود، انجمن حمایت از حیوانات موضوع را مورد بررسی و پیگیری قرار دادند. پاکبان فداکاری که از سگ‌های ولگرد حمایت می‌کرده و در میان کوه‌ها سگ‌های آسیب‌دیده را درمان می‌کرد و در سکوت کوهستان حیوانات تنها مونس او بودند و او تنها یاری رسان آنها...

با اقدامات صورت گرفته مشخص شد که کارگر خدمات شهری فردی است که حمایت جدی از حیوانات را در کارنامه خود دارد لذا بدین منظور با حضور نماینده انجمن حمایت از حیوانات و شهردار طرقبه، روز گذشته ازاین کارگر شهرداری تجلیل به عمل آمد.

حسن نیم‌روزی این کارگر خدمات شهری اظهار داشت: سگ مذکور مصدوم در کنار خیابان رها شده بود و من در ماشین زباله مشغول کار بودم که سگ مصدوم را به عقب ماشین زباله گذاشتم تا به منطقه کلاته قنبر جهت نگهداری ببرم.

حسن نوروزی پاکبان فداکار

وی افزود: در ادامه مسیر، حیوان خود را از ماشین به پایین می‌اندازد که هنگام انتقال سگ به داخل ماشین، توسط شهروندان عکسی که در فضای مجازی پخش شده بود گرفته می‌شود.

کارگر خدمات شهری گفت: پس از حضور نماینده انجمن حمایت از حیوانات وی از نزدیک نحوه نگهداری از حیوان را مشاهده کرد و اقدام به انتقال حیوان به بیمارستان دامپزشکی کرد.

روز گذشته شهرداری طرقبه طی مراسمی از کارگر خدمات شهری این شهرداری به دلیل پیگیری درمان و نجات این حیوان آسیب‌دیده تقدیر و تشکر صورت داده است.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار:0
انتشار یافته:2
azad
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ دي 9:31:23 PM
فقط تجلیل... چقدر به این انسان شریف کمک کردند؟
mahsa
۱۳۹۵ شنبه ۱۸ دي 9:34:12 AM
همین تلاشی که برای رفع اتهامش کردن و شایعات کثیفی که درموردش بوده برطرف شده، بازم شروع خوبیه :))--
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
 

عناوین اصلی